usługi prawne, ochrona danych, bezpieczne systemy informatyczne

ich war hier: erdaxoWitamy

nasze usługi - Państwa sukces

  • Państwa przedsiębiorstwo rośnie, jest coraz bardziej nowoczesne, wchodzi na nowe rynki?
  • Potrzebujecie Państwo pomocy przy obejściu z dłużnikami, obróbką danych osobowych?
  • Poszukujecie Państwo doradztwa biznesowego z uwzględnieniem implikacji prawnych?
  • Musicie rozliczać pracowników oraz / lub podatki na terenie Niemiec?
  • A może Państwa przedsiębiorstwo wymaga kompleksowych systemów IT, które będą bezpieczne, niezawodne, wydajne - a mimo to niedrogie?

Wobec wszelkich tego typu wyzwań oferujemy Państwu rozwiązania:

prawo

Oferujemy usługi prawne, optymalizację w zakresie egzekucji należności, poradę w zakresie ochrony danych osobowych, optymalizację procedur prawnych , wsparcie przy założeniu przedsiębiorstwa na terenie Niemiec.

A jeśli Państwa większy projekt wymagać będzie uprawnień i pomocy adwokata czy doradcy podatkowego, oferujemy usługi renomowanych kancelarii, z którymi ściśle współpracujemy.

biznes

Z pomocą naszego doradcy podatkowego wyręczymy Państwa w rozliczaniu płac, prowadzeniu księgowości lub pomożemy przy komunikacji z nim - jeśli posiadają Państwo siedzibę poza granicami Niemiec. Dlatego nasze usługi kierujemy w szczególności do klientów z Polski - mówimy w Państwa języku!

Nasz kompetentny zespół i rzetelni partnerzy zajmą się całą biznesową biurokracją, aby mogli Państwo skoncentrować się na swojej kluczowej działalności.

systemy IT

Tworzymy koncepcje systemów informatycznych, które optymalnie pasują do Państwa potrzeb. Wybieramy i kupujemy sprzęt oraz oprogramowanie, które rewelacyjnie działają, są niezawodne i działają bezawaryjnie, a mimo to są niedrogie. Jednocześnie zapewniamy rewelacyjną ochronę przed utratą danych i atakami cyberprzestępców.

To wszystko możecie Państwo od nas otrzymać - po niespotykanie niskich cenach.Wiki source for erdaxoWitamy


Show raw source

Usługi, których mogą Państwo od nas oczekiwać, nie ograniczają się wyłącznie do tematów wymienionych powyżej. Chętnie wesprzemy Państwa we wszelkich, nawet większych projektach biznesowych - np. **założenie spółki** - gdzie potrzebna jest zarówno nasza wiedza, jak i wiedza doradcy podatkowego, biegłego rewidenta czy prawnika. W takich przypadkach możemy pozostać Państwa centralnym partnerem kontaktowym i koordynować korzystanie z usług specjalistów - w tym celu współpracujemy z renomowanymi kancelariami prawnymi i doradcą podatkowym. Wszystko z jednego źródła - nawet w przypadku większych projektów!
----

Niezależnie od naszych usług, na naszej stronie internetowej, na której chcielibyśmy Państwa powitać, znajduje się również [[erdaxoWDB baza wiedzy na różne tematy]], którą prowadzimy i rozwijamy we współpracy z naszymi firmami partnerskimi.
A jeśli macie Państwo pytania, czekamy na wiadomość: [[http://net4lawyer.com/erdaxo_message.php Kontakt]]


----
Strona należy do kategorii [[CategoryErdaxoPL]]
Valid XHTML  |  Valid CSS  |  Powered by WikkaWiki