usługi prawne, ochrona danych, bezpieczne systemy informatyczne

ich war hier: erdaxoSystemyIT

Systemy informatyczne erdaxo

Oferujemy:

  • profesjonalny sprzęt skonfigurowany i gotowy do pracy - po bezkonkurencyjnych cenach
  • doskonałe oprogramowanie licencjonowane w najkorzystniejszy dla klienta sposób na świecie
  • wnikliwą analizą i w oparciu o nią idealną, kompleksową koncepcję systemów informatycznych klienta
  • skuteczną ochronę danych i systemów informatycznych przy pomocy wypróbowanych, najskuteczniejszych mechanizmów

profesjonalnie i niedrogo

Oprogramowanie potrafi - zamiast pomagać - pochłonić potężny budżet, sprzęt informatyczny ma "czkawkę", niebezpieczeństwa z cyber-przestrzeni są coraz bardziej realne - każdego dnia. Mimo to wszyscy popadamy w coraz to większą zależność od systemów informatycznych. Czy wydajne, bezpieczne i niezawodne systemy są w ogóle jeszcze możliwe po niewygórowanej cenie? Czy też mali i średni przedsiębiorcy muszą wybierać między "dobrze" (ale drogo) i "tanio"?

Z pomocą starannego i mądrego doboru sprzętu, prawidłowej koncepcji oraz z oprogramowaniem open source możliwe jest stworzenie infrastruktury informatycznej w firmie po bardzo niskiej cenie - po cenie stanowiącej ułamek tego, czego żądają duże i rzekomo "renomowane" firmy oferujące "gotowce", które mają dla tych firm jedną zaletę: oferują one wysoką marżę... Pieniądze zaoszczędzone na licencjach i zbędnym sprzęcie pozwalają na inwestycję w serwis a wolne oprogramowanie posiada w pierwszej linii ważną zaletę - i nie jest nią niższa cena, tylko przede wszystkim wyższa jakość (dzięki otwartości kodu źródłowego)!

Zapraszamy do kontaktu z nami!


Warto, ponieważ oferujemy rzadko spotykane wiedzę i doświadczenie w zakresie it security, systemów bezawaryjnych, wirtualizacji itp. stosowanych u małych podmiotów. Ze względu na profil naszych klientów nie możemy proponować rozwiązań kosztownych i wymagających sztabu informatyków - systemy muszą być bezawaryjne, proste i niedrogie. To umożliwiamy każdego dnia - ku zadowoleniu klienta. Również Państwa systemy mogą pracować sprawniej, pewniej, bezpieczniej i efektywniej - za mniejsze pieniądze... Gwarantujemy!
aktualne okazje:
Nasze szczególnie korzystne oferty sprzętu i serwisu znajdziecie Państwo pod następującym adresem: (strona w języku niemieckim).

strona należy do kategorii erdaxo
Auf dieser Seite sind keine Kommentare vorhanden
Valid XHTML  |  Valid CSS  |  Powered by WikkaWiki