usługi prawne, ochrona danych, bezpieczne systemy informatyczne

ich war hier: erdaxoBiznes

Serwis dla Państwa biznesu

Księgowość, Rachunkowość, Podatki, zakładanie przedsiębiorstw

Usługi w zakresie księgowości, rachunkowości czy doradztwa podatkowego oferowane są przez wiele firm. Mimo to nie jest łatwym znalezienie kompetentnego i pewnego partnera, który przedsiębiorstwa małe czy średnie (MŚP) będzie traktował poważnie i wspierał je adekwatnie do ich potrzeb. Nie jest chyba tajemnicą, że duże przedsiębiorstwa doradcze (z którymi wcale nie chcemy konkurować) nie są zainteresowane małymi klientami.

Jesteśmy jednak zdania, że w tej niszy jest miejsce również dla usług wysokiej jakości.
Pomagamy naszym klientom również w mniejszych sprawach, w przypadku większych, wymagających specjalnych uprawnień, współpracujemy z doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami i adwokatami.

A. Usługi dla przedsiębiorstw z Polski

Rynek niemiecki jest niezwykle atrakcyjny dla wielu producentów, a zwłaszcza usługodawców - dobre ceny za wysokiej jakości usługi i produkty, które można tu uzyskać, dobre możliwości egzekwowania prawa, a także sama wielkość rynku przemawiają za prowadzeniem działalności gospodarczej w Niemczech.

Z drugiej strony, w tym kraju jest sporo biurokratycznych przeszkód, a przestrzeganie przepisów dotyczących ubezpieczeń społecznych i podatków jest niezbędne. Może to być przeszkodą przy wchodzeniu na rynek. Dlatego też nasz doradca podatkowy wspiera - szczególnie naszych klientów z Polski w:
Na każdym etapie współpracy oferujemy - jeśli istnieje taka potrzeba - koordynatora nie tylko zorientowanego co do wymagań, które musi spełnić przedsiębiorca w Niemczech, ale również biegle mówiącego po polsku i niemiecku. W ten sposób kontakt z fachowcami czy urzędami nie stanowi żadnego problemu.B. Zakładanie przedsiębiorstw
Rozpoczęcie działalności na terenie Niemiec, wybór optymalnej formy prawnej, doradztwo przy rejestracji spółki i sama jej rejestracja - wszystko to możemy zaoferować Państwu z jednej ręki. Jest tak, ponieważ dysponujemy zespołem, który jest gotów zająć się "drobnostkami", jak kontaktem z urzędami. Jednocześnie do Państwa projektu możemy włączyć w każdej chwili renomowane kancelarie adwokackie czy podatkowe, które wskażą konkretne rozwiązania prawne i zoptymalizują przedsięwzięcie z podatkowego punktu widzenia.


C. Optymalizacja procesów, outsourcing, IT
Wspieramy również wtedy, gdy Państwa działalność funkcjonuje sprawnie, ale czują Państwo, że mogłaby funkcjonować jeszcze efektywniej.

W działalności przedsiębiorstwa systemy informatyczne są z dnia na dzień coraz ważniejsze. Również w tym zakresie oferujemy Państwu szerokie wsparcie - od doradztwa przez koncepcję konkretnych rozwiązań po pomoc w doborze i zakupie sprzętu. Współpraca z nami to niezwykły potencjał do zaoszczędzenia w inwestycjach i mimo to polepszenia wydajności systemów...


Zapraszamy!


CategoryErdaxoPL
Auf dieser Seite sind keine Kommentare vorhanden
Valid XHTML  |  Valid CSS  |  Powered by WikkaWiki